RISINĀJUMI // Žogi

Žogi

InoWood  žogi 100%, sastāv no pārstrādātiem biokompozīta dēļiem, patīk tiem, kas vērtē ekoloģiskumu un ilgmūžību. Dabiska izskata žogs neprasa pastāvīgu kopšanu, izturīgs pret triecieniem un citām ārējām parādībām (klimta izmaiņām), tāpēc ir teicama alternatīva tradicionālam koka žogam par pieejamu cenu. Piedāvājam plašu krāsu un profilu izvēli. InoWood dizaineri noprojektēs žogu, ņemot vērā Jūsu iesniegtā zemes gabala plānu un vēlmes.

Montāžas darbus izpildām profesionāli un kvalitatīvi. Uzstādām vārtus vai vārtiņus. Pēc vēlēšanās varat uzstādīt žogu patstāvīgi, jo mūsu nožogojuma elementi pilnībā gatavi izmantošanai, tos viegli un ātri uzstādīt atbilstoši pievienotai instrukcijai. Žoga InoWood galvenās sastāvdaļas ir: kompozīta dēļi, profils un staba vāks. Dēļi 50% izgatavoti no koksnes miltiem un 50% pārstrādātā PVH. Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi ‒ mūsu produkti tiek ražoti vienīgi no pārstrādātas izejvielas, bez jebkādām kaitīgām vielām, un tie 100% derīgi otrreizējai pārstrādei. Lepojamies ar to, ka esam vienīgais biokompozīta fasāžu ražotājs Lietuvā.

Žogs no koksnes biokompozīta InoWood viegli integrējas jūsu mājas projektā vai sabiedrisko, administratīvo ēku vidē. Kvalitatīvs žogs un vārti pievienos dzīvojamai videi estētiku un aizsargās teritoriju no nevēlamiem apmeklētājiem vai dzīvniekiem. Ieklausāmies klientu vajadzībās un piedāvājam stabilu un kvalitatīvu risinājumu.

ŽOGU SEGMENTI

ADC žoga segments ir izgatavots no BIO kompozīta žoga dēļiem, pulverveidā krāsota rāmja un ieliktņiem. Žogs skaisti izskatās no abām segmenta pusēm, nav redzamas nekādas stiprinājuma detaļas. Segments ir izgatavots rūpnīcā Lietuvā. Tā montēšana pie stabiem ir ļoti vienkārša. Tas pie stabiem ir stiprināms četrās vietās. Stabus var iegādāties atsevišķi. Tāds segments ir lieliski piemērots kotedžu ciematiņu žogiem. Izskatās moderni un estētiski, lieliski saskan ar mūsdienu eksterjeru.

Žoga dēļi ir izgatavoti no 50 % koksnes miltu un 50 % pārstrādāta PVC. Koka-plastmasas kompozīta žoga profiliem nav nepieciešama speciāla kopšana – pastāvīga pārkrāsošana, eļļošana, impregnēšana ar antiseptiķiem. WPC izstrādājumi saglabā krāsu, neplūk. Žoga segmenti ir izturīgi pret pūšanu, mitrumu, ievērojami mazāk un lēnāk uzsūc ūdeni nekā koks, nerūsē, kā arī ir izturīgi pret UV staru iedarbību, aukstumu, ledu, sēnītēm, mikroorganismiem.

Mūsu izstrādājumu (WPC) blīvums ir lielāks nekā citu ražotāju, bet tas nozīmē arī ievērojami labāku pretestību pret mehānisku ietekmi un nodilumu. Izstrādājums ir nedegošs. Var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu.

Pēc dabīgā koka smaržojošais, maigas un gludas virsmas plastmasas kompozīta izstrādājums tikpat kā ar neko neatšķiras no dabīgā koka, taču tam nav kokam raksturīgo trūkumu.

BIO kompozīta izstrādājumi ir 100 % ekoloģiski, jo ražošanā netiek izmantotas bīstamas vielas. Žoga dēļi ir pilnīgi pārstrādājami.

Specifikācija:

Segmenta izmēri: 2000×1500 mm

Ieliktņi: 12×15 mm (alumīnijs, krāsots pulverveida veidā).

Žoga dēļu izmēri: 147×15 mm

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Žogu segments ir izgatavots no BIO kompozīta profila AP un alumīnija rāmja. Profili ir samontēti abos segmentu sānos, tādēļ žogs izskatās lieliski no abām pusēm. AP profils ir izgatavots no 50 % koksnes miltu un 50 % pārstrādāta PVC. Koka-plastmasas kompozīta profiliem nav nepieciešama speciāla kopšana – pastāvīga pārkrāsošana, eļļošana, impregnēšana ar antiseptiķiem. BIO kompozīta profili saglabā krāsu, neplūk. Profili ir izturīgi pret pūšanu, mitrumu, ievērojami mazāk un lēnāk uzsūc ūdeni nekā koks, nerūsē, kā arī ir izturīgi pret UV staru iedarbību, aukstumu, ledu, sēnītēm, mikroorganismiem.

Pēc dabīgā koka smaržojošais, maigas un gludas virsmas plastmasas kompozīta izstrādājums tikpat kā ar neko neatšķiras no dabīgā koka, taču tam nav kokam raksturīgo trūkumu. Inowood BIO kompozīta žogs ir lieliska alternatīva koka žogiem.

Mūsu izstrādājumu blīvums ir lielāks nekā citiem ražotājiem, bet tas nozīmē arī ievērojami lielāku izturību pret mehānisku iedarbību un nodilšanu. Izstrādājumi ir nedegoši. Tos var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu.

Žoga segments ir salikts rūpnīcā Lietuvā. Segmenta žoga montēšana ir vienkārša, to ir nepieciešams piestiprināt pie stabiem. To var stiprināt tieši pie metāla vai pie koka-plastmasas kompozīta stabiem (var iegādāties atsevišķi).

BIO kompozīta izstrādājumi ir 100 % ekoloģiski, jo ražošanā netiek izmantotas bīstamas vielas. Koka- plastmasa profili ir pilnīgi pārstrādājami.

Specifikācija:

Materiāls: koka-plastmasas kompozīts, rāmis – alumīnija.

Žoga dēļu izmēri: 30x51x1500 mm

Segmenta izmēri: 2000×1500 mm

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 10

option

Brūna

Krāsas kods 10

Žogu segments ir izgatavots no BIO kompozīta profila SEC100 un metāla, pulverveidā krāsota rāmja. Žoga dēļi ir izgatavoti no 50 % koksnes miltu un 50 % pārstrādāta PVC. Koka-plastmasas kompozīta žoga dēļiem nav nepieciešama speciāla kopšana – pastāvīga pārkrāsošana, eļļošana, impregnēšana ar antiseptiķiem. WPC profili saglabā krāsu, neplūk. Žoga dēļi ir izturīgi pret pūšanu, mitrumu, ievērojami mazāk un lēnāk uzsūc ūdeni nekā koks, nerūsē, kā arī ir izturīgi pret UV staru iedarbību, aukstumu, ledu, sēnītēm, mikroorganismiem.

Žoga dēļu izmēri: 25 x 100 x 1500 mm. Attālums starp dēļiem 25 mm. Augšējā žoga segmenta daļa var būt pārklāta ar U formas alumīnija profilu (ir komplektā). Žoga segments jau ir salikts rūpnīcā Lietuvā. Segmenta žoga montēšana nav sarežģīta, to ir nepieciešams tikai piestiprināt pie stabiem. Tas ir stiprināms pie metāla vai koka-plastmasas kompozīta stabiem (var iegādāties atsevišķi).

Koka-plastmasas kompozīta profili gandrīz ar neko neatšķiras no dabīgā koka, taču tam nav kokam raksturīgo trūkumu, to virsmas ir maigas un gludas. InoWood koka-plastmasas kompozīta žogi ir lieliska alternatīva koka žogiem.

BIO kompozīta izstrādājumi ir 100 % ekoloģiski, jo ražošanā netiek izmantotas bīstamas vielas. Produkts ir pilnīgi pārstrādājams.

Specifikācija:

Materiāls: koka-plastmasas kompozīts, rāmis  – metāla, krāsots pulvera veidā.

Žoga dēļu izmēri: 25x100x1500 mm

Segmenta izmēri: 1500×2000 mm

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Segments žogam ir izgatavots no koka-plastmasas kompozīta profila TU un tērauda rāmja, kas ir krāsots pulverveida veidā. Žoga segmenta dizains ļauj izveidot identisku skatu no abām pusēm. Segmenta profils ir izgatavots no 50 % koksnes miltu un 50 % pārstrādāta PVC. BIO kompozīta izstrādājumam nav nepieciešama speciāla kopšana – pastāvīga pārkrāsošana, eļļošana, apstrāde ar antiseptiķiem. WPC profili saglabā krāsu, neplūk. Gadījuma neievērojamas nokrāsas atšķirības izstrādājumam piešķir dabiskumu. Koka-plastmasas kompozīta profils ir izturīgs pret pūšanu, mitrumu, ievērojami mazāk un lēnāk uzsūc ūdeni nekā koks, nerūsē, kā arī ir izturīgs pret UV staru iedarbību, aukstumu, ledu, sēnītēm, mikroorganismiem.

Mūsu izstrādājumu profilu blīvums ir lielāks nekā citiem ražotājiem, bet tas nozīmē arī ievērojami lielāku izturību pret mehānisku iedarbību un nodilumu. Izstrādājums ir nedegošs. Var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu. Žogu segments salikts rūpnīcā Lietuvā.

BIO kompozīta izstrādājumi ir 100 % ekoloģiski, jo ražošanā netiek izmantotas bīstamas vielas. Profils no koka-plastmasas kompozīta ir pilnīgi pārstrādājams.

Žoga segmenta montēšana ir vienkārša. Tas ir jāpiestiprina pie staba. Varat atsevišķi iegādāties dekoratīvos stabus no tā paša koka-plastmasas kompozīta materiāla.

Pēc dabīgā koka smaržojošais, maigas un gludas virsmas BIO kompozīta izstrādājums tikpat kā ar neko neatšķiras no dabīgā koka, taču tam nav kokam raksturīgo trūkumu.

Materiāls: aizpildīts koka-plastmasas profils, alumīnija rāmis un krāsots pulverveida veidā tērauds.

Specifikācija:

Segmenta izmēri: 2000×1500 mm

Profila izmēri: 7×76 mm

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Segments žogam ir izgatavots no koka-plastmasas kompozīta profila PR un pulverveida veidā nokrāsota tērauda rāmja. Vertikālie ieliktņi segmenta iekšpusē ir izgatavoti no alumīnija. Starp segmenta profiliem ir spraugas, kas dod gaismu un ļauj tikai daļēji norobežoties no apkārtējo skatieniem. Segmenta profils ir izgatavots no 50 % koksnes miltu un 50 % pārstrādāta PVC. Koka-plastmasas kompozīta izstrādājumam nav nepieciešama speciāla kopšana – pastāvīga krāsošana, eļļošana, apstrāde ar antiseptiķiem. BIO kompozīts saglabā krāsu, neplūk. Gadījuma neievērojamas nokrāsas atšķirības izstrādājumam piešķir dabiskumu. Koka-plastmasas kompozīta profils ir izturīgs pret pūšanu, mitrumu, ievērojami mazāk un lēnāk uzsūc ūdeni nekā koks, nerūsē, kā arī ir izturīgs pret UV staru iedarbību, aukstumu, ledu, sēnītēm, mikroorganismiem.

Mūsu izstrādājumu profilu blīvums ir lielāks nekā citiem ražotājiem, bet tas nozīmē arī ievērojami lielāku izturību pret mehānisku iedarbību un nodilumu. Izstrādājums ir nedegošs. Var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu. Žogu segments salikts rūpnīcā Lietuvā.

BIO kompozīta izstrādājums ir 100 % ekoloģisks, jo ražošanā netiek izmantotas bīstamas vielas. Profils no koka-plastmasas kompozīta ir pilnīgi pārstrādājams.

Žoga segmenta montēšana ir vienkārša. Tas ir jāpiestiprina pie stabiem. Varat atsevišķi iegādāties dekoratīvos stabus no tā paša koka-plastmasas kompozīta materiāla.

Pēc dabīgā koka smaržojošais, maigas un gludas virsmas BIO kompozīta izstrādājums tikpat kā ar neko neatšķiras no dabīgā koka, taču tam nav kokam raksturīgo trūkumu.

Materiāls: pildviela BIO kompozīta profils, rāmis: tērauda -alumīnija, krāsots pulverveida veidā.

Specifikācija:

Segmenta izmēri: 2000×1500 mm

Žoga profila izmēri: 12×60

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Žogu profilu veidi

Koka plastmasas kompozīta profils ADC izmantojams žogu ražošanai un fasādes apdarei. Žoga dekoratīvie dēļi no biokompozīta ir lieliska alternatīva tradicionālajiem (koka, metāla, betona) žogiem. InoWood profili, kurus veido koka plastmasas kompozīts, ir ilgmūžīgi, triecienizturīgi, izturīgi pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. WPC dēļu virsmas ir maigas, tās ir patīkami aizskart un uz tām nav nelīdzenumu. Profilu varat izvēlēties no vairākām krāsām.

Iepazīties ar InoWood realizētiem projektiem, var aplūkojot projektu portfolio vai atsevišķu objektu fotogrāfijas fotogalerijā.

 

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

option

Smilšu

Krāsas kods 01

option

Ciedra

Krāsas kods 02

option

Muskata

Krāsas kods 03

WPC (koka plastmasas kompozīta) profils AP izmantojams žogu ražošanai un fasādes apdarei. Profils AP no koka plastmasas kompozīta ar alumīniju iekšpusē ir sagatavots lietošanai. Tā ir lieliska alternatīva tradicionālajiem (koka, metāla, betona) žogiem. InoWood profils no koka plastmasas kompozīta ir ilgmūžīgs, triecienizturīgs, izturīgs pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Profilu piedāvājam dažādās krāsās.

 

option

Ciedra

Krāsas kods 02

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

WPC (koka plastmasas kompozīta) profils AP izmantojams žogu ražošanai un fasādes apdarei. Profils AP no koka plastmasas kompozīta ar alumīniju iekšpusē ir sagatavots lietošanai. Tā ir lieliska alternatīva tradicionālajiem (koka, metāla, betona) žogiem. InoWood profils no koka plastmasas kompozīta ir ilgmūžīgs, triecienizturīgs, izturīgs pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Profilu piedāvājam dažādās krāsās.

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Koka plastmasas kompozīta profils SEC100 ir laba izvēle tiem, kuri vēlas ierīkot žogus, kas ir ļoti līdzīgi tradicionālajiem žogiem. Varat izvēlēties vēlamo žoga dēļu garumu, tādā veidā iegūsiet žogu jums  vēlamā augstumā. Šis profils, kas ir izgatavots no WPC (koka plastmasas kompozīta), ir  ilgmūžīgs, triecienizturīgs, izturīgs pret pūšanu, mitrumu, nelabvēlīgiem laikapstākļiem, ultravioletiem stariem. InoWood žoga dēļus varat izvēlēties no vairākām piedāvātajām krāsām.

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Koka plastmasas kompozīta profils TU ir piemērots žogu izgatavošanai. Varat izvēlēties no vairākām piedāvātajām krāsām. Profils ir pietiekami plastisks, elastīgs, tādēļ var izgatavot pītu žoga segmentu. WPC profils TU ir ilgmūžīgs, triecienizturīgs, izturīgs pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Izstrādājumam nav nepieciešama speciāla kopšana: nav nepieciešams krāsot, impregnēti, eļļot. WPC profils neplūk, saglabā krāsu.

option

Antracīta

Krāsas kods 09

Žogu elementi