RISINĀJUMI // Lapenei

Lapenei

Lapene no biokompozīta InoWood ‒ negaidīti, bet jau klientiem iepatikušies risinājumi automobiļu, malkas un citu priekšmetu aizsardzībai no nelabvēlīgiem laikapstākļiem jebkurā gadalaikā. Kādu labumu var dot šis risinājums jūsu automobilim? Vasarā automobiļa salons neuzkarst zem tiešiem saules stariem, bet ziemā tiks aizsargāta no sniega un ledus.

Ilgmūžīga, izturīga un videi draudzīga, tīra lapene teicami ierakstīsies Jūsu mājas un citu būvju eksterjerā un atradīsies harmonijā ar ainavu. Mēs varam noprojektēt un uzstādīt modernu lapeni saskaņā ar Jūsu vēlmēm, vajadzībām un sapņiem. Dēļi InoWood 50% sastāv no koksnes miltiem un 50% pārstrādātas plastmasas. Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi ‒ mūsu produkti tiek ražoti vienīgi no pārstrādātas izejvielas, bez jebkādām kaitīgām vielām, un tie 100% noderīgi otrreizējai pārstrādei. Mēs lepojamies ar to, ka esam vienīgais biokompozīta lapeņu ražotājs Lietuvā.

Lapene no biokompozīta InoWood palīdzēs aizsargāt Jūsu automobili, malku vai citus priekšmetus no nelabvēlīgiem laikapstākļiem cauru gadu. Ilgmūžīga, izturīga un videi draudzīga dabiskā lapene teicami ierakstīsies Jūsu mājas un citu būvju eksterjerā un atradīsies harmonijā ar ainavu. Mēs varam noprojektēt un uzstādīt modernu lapeni saskaņā ar Jūsu vēlmēm, vajadzībām un sapņiem.