RISINĀJUMI // Fasādei

Fasādei

Fasādes sistēma InoWood sastāv no 100% pārstrādāta biokompzīta, tā ļaus jums realizēt visdrošākos fasādes risinājumus. Fasādes ir funkcionālas, ilgmūžīgas, saglabā savus krāsu raksturojumus, stabilas pret ārējiem faktoriem: kaitēkļiem, pūšanu, mitrumu, ultravioleto starojumu, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Katra mājas vai citas ēkas fasāde un tās risinājumi ir unikāli, ārienei vajadzētu izcelties ne tikai ar skaistumu, bet arī ar izturību. Mēs piedāvājam plašu fasādes apdares un fasādes detaļu klāstu. Fasādes sistēmas mēs izmantojam individuāli katram projektam ‒ projektējam, uzstādām un konsultējam par dažādiem jautājumiem. Fasādes sistēmas InoWood galvenie komponenti: apdares, apšuvuma dēļi, fasādes profili ‒ fasādes lameles.

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi ‒ mūsu produkti tiek ražoti vienīgi no pārstrādātas izejvielas, bez nevienas kaitīgas vielas, un tie 100% derīgi otrreizējai pārstrādei. Mēs lepojamies ar to, ka esam vienīgais biokompozīta fasāžu ražotājs Lietuvā.

Ēkas āriene ‒ īpaši svarīgs elements, kas izpilda gan reprezentatīvo, gan arī estētisko funkciju. Pēdējo gadu tendences parāda, ka klienti meklē daudz izturīgākus, videi draudzīgākus, tīrus materiālus, izvēlas profilus ar integrētiem atjaunojamiem enerģijas avotiem. Fasādes sistēma InoWood – teicama alternatīva tradicionālai fasādei. Piemērota dzīvojamām un biroja ēkām, kultūras mantojuma objektiem, valsts un sabiedrisko ēku eksterjeriem. Kopā ar savu arhitektu un dizaineru mēs piemeklēsim labāko fasādes risinājumu.

Fasādes profilu veidi

InoWood koka-plastmasas kompozīta apšuvuma dekoratīvie dēlīši ADC ir sagatavoti lietošanai. Biokompozīta dēļu montēšanai ir piemēroti visi stiprinājumi, kas ir paredzēti InoWood apšuvuma montēšanai, tāpēc varat izvēlēties montēšanu ar spraugām (starp dēļiem 4 mm) vai izvēlēties klasisko montēšanu pēc „eglītes” principa – pārlaižot katru dēli uz nākamā dēļa. Plānojot fasādi, attālumam starp šķērssiju centru nevajadzētu pārsniegt 300 mm. Klājot uz fasādes WPC apdares dekoratīvos dēlīšus ADC, uz viena m² vidēji būs nepieciešams 6,85–7,14 tekošo metru InoWood apdares dekoratīvo dēlīšu ADC. Āra apdares dekoratīvie dēļi no biokompozīta ir lieliska alternatīva tradicionālajiem apdares dekoratīvajiem dēļiem, jo tiem nepieciešama tikai minimāla kopšana. InoWood apdares dekoratīvie dēlīši, kurus veido biokompozīts, ir ilgmūžīgi, neslīdoši, triecienizturīgi, izturīgi pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. InoWood piedāvā izvēlēties no plaša krāsu un profilu sortimenta.

Specifikācija:

Apdares dekoratīvo dēļu garums 3000 mm

option

Pelēka

Krāsas kods 08

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

option

Smilšu

Krāsas kods 01

option

Ciedra

Krāsas kods 02

option

Muskata

Krāsas kods 03

InoWood fasādes lameles ar alumīnija atspīdumu atklāj jaunākās arhitektūras un fasāžu dizaina tendences. Fasādes lameles ar alumīniju ir sagatavotas lietošanai. Biokompozīta lameles var tikt izmantotas ļoti plaši: fasādes elementiem, sienas dekorēšanai, balkonu nožogojumiem, lapeņu vai jumtu ierīkošanai. Fasādes lameles montējamas un integrējamas ēkas fasādes projektā.

Biokompozīta fasādes lamelēm AP ar alumīniju nepieciešama minimāla kopšana, tādēļ tā ir lieliska alternatīva tradicionālajiem materiāliem. InoWood fasādes lameles, kuras veido biokompozīts, ir ilgmūžīgas, neslīdošas, triecienizturīgas, izturīgas pret pūšanu, mitrumu, ultravioletajiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Specifikācija:

Lameļu garums 3000 mm

option

Brūna

Krāsas kods 10

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Ciedra

Krāsas kods 02

InoWood pilnās fasādes lameles PS atspoguļo jaunākās arhitektūras un fasāžu dizaina tendences. Pilnās fasādes lameles ir sagatavotas lietošanai. Biokompozīta lameles var tikt izmantotas ļoti plaši: fasādes elementiem, sienas dekorēšanai, balkonu nožogojumiem, lapeņu un jumtu ierīkošanai, solu vai āra mēbeļu ražošanai. Fasādes lameles ir viegli montējamas un integrējamas ēkas fasādes projektā. Pilnajām fasādes lamelēm ir nepieciešama tikai minimāla kopšana, tādēļ tā ir lieliska alternatīva tradicionālajiem materiāliem. InoWood fasādes lameles, kuras veido biokompozīts, ir ilgmūžīgas, neslīdošas, triecienizturīgas, izturīgas pret pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem. InoWood piedāvā izvēlēties no plaša krāsu un profilu sortimenta.

Specifikācija:

Lameļu garums 3000 mm

option

Antracīta

Krāsas kods 09

option

Brūna

Krāsas kods 10

Papildu fasādes elementi InoSide