RISINĀJUMI

Žogi

Nožogojumi InoWood, 100% sastāvoši no pārstrādātiem biokompozīta dēļiem, patiks tiem, kuri vērtē ekoloģiskumu un ilgmūžību. Dabiska izskata žogs neprasa pastāvīgu kopšanu, izturīgs pret triecieniem un citām ārējām parādībām (klimata izmaiņām), tāpēc ir teicama alternatīva tradicionālam koka žogam. Piedāvājam plašu krāsu un profilu izvēli. InoWood dizaineri noprojektēs žogu, ņemot vērā Jūsu iesniegtā zemes gabala plānu un vēlmes.

Montāžas darbus izpildām profesionāli un kvalitatīvi. Uzstādām vārtus vai vārtiņus. Pēc vēlēšanās varat uzstādīt žogu patstāvīgi, jo mūsu nožogojuma elementi ir pilnībā gatavi izmantošanai, tos viegli un ātri uzstādīt atbilstoši pievienotai instrukcijai.

RISINĀJUMI

Fasādei

Fasādes sistēma InoWood, sastāv no 100% pārstrādāta biokompzīta, ļaus jums realizēt visdrošākos fasādes risinājumus. Fasādes ir funkcionālas, ilgmūžīgas, saglabā savus krāsu raksturojumus, stabilas pret ārējiem faktoriem: kaitēkļiem, pūšanu, mitrumu, ultravioleto starojumu, nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Katra mājas vai citas ēkas fasāde un tās risinājumi ir unikāli, ārienei vajadzētu izcelties ne tikai ar skaistumu, bet arī ar izturību. Mēs piedāvājam plašu fasādes apdares un fasādes detaļu klāstu. Fasādes sistēmas mēs izmantojam individuāli katram projektam ‒ projektējam, uzstādām un konsultējam par dažādiem jautājumiem.

RISINĀJUMI

Terasei

InoWood terases biokompozīta sistēmas palīdz mums aizsargāt apkārtējo vidi, tās nesatur kaitīgas cilvēkam un apkārtējai videi vielas. Terases dēļi no biokompozīta ir teicama alternatīva tradicionāliem koka terases dēļiem, jo prasa minimālu apkopi, stipri, neslīdoši, izturīgi pret triecieniem, pūšanu, mitrumu, ultravioletiem stariem, nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

InoWood speciālisti noprojektēs bezprecedenta modernu terasi un izpildīs visus montāžas darbus. Pieredzējuši meistari ātri un kvalitatīvi uzstādīs terases grīdu vai sniegs rekomendācijas, kā to izdarīt patstāvīgi.

RISINĀJUMI

Lapenei

Lapene no biokompozīta InoWood ‒ negaidīti, bet jau klientiem iepatikušies risinājumi automobiļu, malkas un citu priekšmetu aizsardzībai no nelabvēlīgiem laikapstākļiem jebkurā gadalaikā. Kādu labumu var dot šis risinājums jūsu automobilim? Vasarā automobiļa salons neuzkarst zem tiešiem saules stariem, bet ziemā tiks aizsargāta no sniega un ledus.

Ilgmūžīga, izturīga un videi draudzīga, tīra lapene teicami ierakstīsies Jūsu mājas un citu būvju eksterjerā un atradīsies harmonijā ar ainavu. Mēs varam noprojektēt un uzstādīt modernu lapeni saskaņā ar Jūsu vēlmēm, vajadzībām un sapņiem

RISINĀJUMI

Cits

Biokompozīta profilus var izmantot daudzās rūpniecības nozarēs: būvniecībā, mēbeļu ražošanā, automobiļu būvē, visur, kur vajadzīga alternatīva kokam vai organiskai plastmasai. Mūsu kompozītmateriālu profilus var izmantot tiltu, muliņu, terašu pie baseiniem, dobju, putnu būru, stropu ražošanā, izgatavojot mājas vai ielas mēbeles. Var piedāvāt stabilus risinājumus katram projektam.