Par mums

Mēs esam vienīgā rūpnīca, kas ražo koksnes‒polimēra biokompozītu (KPK) (angļu WPC), profilus un viena no lielākajām rūpnīcām KPK ražošanai Ziemeļeiropā. Uzņēmums veiksmīgi darbojas jau 30 gadi.

Mūsu redzējums ‒ radīt izturīgus, ilgtspējīgus un ekoloģiski tīrus produktus, kas met izaicinājumu mūsdienu būvniecības tirgum.

Mēs ražojam dažādus biokompozītu profilus iekšējām un ārējām būvēm, ainavu dizainam: terasēm, lapenēm, grīdu sistēmām, fasāžu apdares sistēmām, nožogojuma elementiem un citai produkcijai. Profilus InoWood aizvien biežāk lieto piestātņu, muliņu, gājēju tiltiņu, baseinu terašu, griestu un grīdu būvēšanai, kāpņu margu, bērnu laukumu, dobju, soliņu, bišu stropu un putnu būru ierīkošanai.

Par mums

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi – ražojam tikai no pārstrādātām izejvielām, neizmantojam bīstamas vielas, un mūsu produkti tiek 100% otrreizēji pārstrādāti. Augsta produkcijas kvalitāte – mūsu galvenā prioritāte. Rūpnīcā ir sešas modernas ekstrūzijas līnijas, kas darbojas visu diennakti, bez apstājas. Šīs līnijas rūpīgi kontrolē un apkalpo augstas kvalifikācijas tehnologi. Mēs nodrošinām pastāvīgu produkcijas kvalitātes kontroli un veicam laboratorijas testus saskaņā ar starptautiskajiem standartiem.

Par mus
30

30

gadu pieredze

Uzkrātā daudzu gadu pieredze un iegūtais profesionālisms ļauj mums radīt modernus un ekoloģiskus produktus, piedāvāt inovatīvus risinājumus mājai un apkārtējai videi.

25

25

gadu garantija

Visai mūsu produkcijai mēs piešķiram garantiju 25 gadus (no produkta puves), un rūpējamies par mūsu klientiem pēcgarantijas periodā.

Kopš 2013.g. InoWood produkcija sertificēta, lai atbilstu visaugstākajām prasībām šī veida produktiem. Vācijas laboratorija SKZ veica testus terases dēļiem no koksnes polimēra kompozīta InoWood un apstiprināja, ka tie atbilst KPK ražotāju asociācijas «QG-Holzwerkstoffe» prasībām. Ar šo mērķi šī institūcijas komisija veica ražošanas kontroles sistēmas pārbaudi un izsniedza kvalitātes sertifikātu, kas dod tiesības izmantot kvalitātes zīmi.

Mums uzticas

Mūsu klienti

Dažādi Lietuvas un ārvalstu privātie un valsts uzņēmumi, kā arī privātie fiziskie klienti jau izvēlējušies mūsu produktus un integrējuši tos savos projektos: