pakalpojumi

Ražošana

Mēs vienīgie Lietuvā ražojam izstrādājumus no biokompozīta žogiem, fasādei un terasēm. Ja ir vēlēšanās, īstenojam dažādus nestandarta risinājumus. Ražojam tikai no otrreizējas izejvielas, neizmantojam bīstamus materiālus, visa produkcija 100% pakļauta otrreizējai pārstrādei.

Mēs pastāvīgi pārbaudām mūsu produkcijas kvalitāti un veicam laboratorijas testus saskaņā ar starptautiskiem standartiem.

pakalpojumi

Projektēšana

Tas ir pirmais solis ceļā uz Jūsu sapņa mājas fasādi, žogu, terasi vai citiem iekšējās vai ārējās apdares elementiem. Mūsu profesionālā komanda izstrādās risinājumu, kas atspoguļo Jūsu redzējumu.

Ja nepieciešams, mēs varam konsultēt Jūsu arhitektu vai dizaineru komandu un atbildēt uz visiem aktuālajiem jautājumiem par visizturīgāko fasādi, prasībām nožogojumiem, terašu uzstādīšanu vai cik maksā uzstādīšana.

pakalpojumi

Montāža ‒ Uzstādīšana

InoWood speciālisti ātri un kvalitatīvi uzstādīs dažādus izstrādājumus no koksnes‒polimēra biokompozīta Jūsu mājā, birojā un sabiedriskās vietās. Tiem, kuri vēlas uzstādīt to patstāvīgi, piedāvājam uzstādīšanas instrukcijas un konsultējam.

Klientiem sniedzam izpildīto darbu garantiju, operatīvi konsultējam par visiem vajadzīgiem jautājumiem. InoWood speciālisti operatīvi un profesionāli uzstāda dažādus izstrādājumus no koksnes‒polimēra biokompozīta Jūsu mājā, birojā, sabiedriskās vietās. Tiem, kuri vēlas uzstādīt to patstāvīgi, piedāvājam uzstādīšanas instrukcijas un konsultējam.

Klientiem piešķiram izpildīto darbu garantiju, operatīvi konsultējam par visiem vajadzīgiem jautājumiem.